foto šopa

trtken

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
trtken
Titulok novín z 22.9. 1938, Po presne 77 rokoch sa história opakuje! Zdroj: galerie.vojsko.net
 
nonamex
nonamex | 23.9.2015 22:07

chod s tym do pice...tu sa deje korupcia najvacsieho kalibru, slovak slovaka okrada a ty tu budes mavat novinami, kokotko


trtken
trtken | 24.9.2015 00:58

a co jako ti vadí, že ste totálne znásilnili demokraciu, keď absolútna menšina nanútila väčšine kvóty, ktoré absolútne nič neriešia, akurátže budú zdrojom napätia a budúcich konfliktov? O kvótach sa hlasovalo dovtedy, kým ich nechválili... rovnako ako s Lisabonskou zmluvou... to nie je demokracia, to je hra na demokraciu. Sa nečudujem Švajčiarom, že sa z tohto eurobordelu smejú a Islanďania radšej ani nechcú vstúpiť.

Všetci tancujú ako Merkelmama píska. Aj to len preto, že sú zbabelí ako Daladier s Chamberlainom a aby si zachovali "tvár", sú ochotní pristúpiť na čokoľvek. V prípade Ukrajiny panuje rovnaká zhoda a priposranosť. Politika appeasementu sa už raz ukázala ako neefektívna a iba vedie k väčšej katastrofe. No ako sa vraví, kto nepozná vlastnú históriu, bude si ju musieť prežiť znova.


robertd
robertd | 25.9.2015 16:14

demokracia? čo je demokracia? naštuduj si fakty demokracia je vláda ľudu... vláda väčšiny keď väčšina členských štátov niečo schváli menšina to musí akceptovať.. NIE JE TO DIKTÁT ako vykrikuje komunista...čo sám vládne väčšinou v parlamente...irónia že práve fašista trtken sa oháňa demokraciou...prachy z eurofondov a zahraničné fabriky čo držia slovensko nad vodou sa vám hodia no keď väčšina EU spoločenstva schváli prerozdelenie ľudí čo utekajú pred vojnou to nie... trtken ver tomu že v totalite za to čo píšeš a šíriš by si bol už pracovnom tábore alebo v base...tak si užívaj demokraciu. čoskoro poznáš že aj demokracia má isté hranice a trestá šírenie nenávisti


nonamex
nonamex | 26.9.2015 13:22

ved vravim, je to len taky obycajny kokotko nedovzdelany


trtken
trtken | 26.9.2015 17:45

čože?! klérofašista a kresťansko-moslimský fanatik mi ide nadávať do fašistov??? :D :D :D Inak ja si nepamätám, že by v EU voľbách bolo možné voliť Junckera, európsku komisiu alebo dokonca európskych úradníkov... Demokracia je vláda väčšiny a väčšina oprávnených voličov na Slovensku imigrantov nechce! Pokiaľ mi je známe, tak bolo aj referendum v Gabčíkove, ktoré sa rozhodla vláda na čele s birmovaným komunistom odignorovať. Toto je podľa teba demokracia?! Choď sa pozrieť do Švajčiarska alebo na Island ako vyzerá demokracia. Švajčiari obmedzili imigráciu a zakázali ďalšiu výstavbu minaretov, ktorú kritizovala EU a OSN. Švajčiari ich poslali doprdele. Podľa robertd aka Astacus sú Švajčiari fašisti. Čo však na tom, že EU nerešpektuje vlastné dohody a zmluvy. OSN zase vymenovala za "ochrancov" ľudských práv Saudskú Arábiu. Tú Saudskú Arábiu, ktorá mučí vlastných občanov. Raif Badáwí, saudský liberál, ktorý chcel diskutovať o úlohe náboženstva v krajine, dostal za trest 1000 rán bičom a 18 rokov väzenia.

Áno v tej tvojej chorej klérofašistickej realite by som už dávno bol v koncentráku, pretože taký ako ty neznesú iný názor. Paradoxne, fašistami sa oháňali aj komunisti. Kto mal iný názor ako strana bol fašista, protispoločenský živel, nepriateľ štátu a socialistického systému. Stavím gule na to, že v minulom režime si bol nejaký zaprdený komunistický aparátčik, ktorý v čase normálizácie veselo udával a zatváral ľudí.


nonamex
nonamex | 26.9.2015 21:34

aby ti zilka nepraskla, kokotko


trtken
trtken | 26.9.2015 22:14

nonamex

ja som v pohode... a teší ma, že sa pod mojím gulášom zhlukujú také primitívne kreatúry ako vy dvaja, ktorí sa zmôžu akurát tak na nadávky a vyhrážky. Znamená to totiž, že nemáte žiadne argumenty a všetci vidia, čo ste skutočne zač. ;)


nonamex
nonamex | 26.9.2015 23:10

na nedovzdelanych kokotkov ani inak reagovat netreba


trtken
trtken | 26.9.2015 23:14

ešteže si taký plný tolerancie a lásky :)


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader