foto šopa

trtken

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
trtken
Nech žije Kurdistan! Zdroj: oi58.tinypic.com
 
robertd
robertd | 21.9.2015 06:17

a zatiaľ čo ľudia utekajú pred vojnou najväčší hrdinovia za klávesnicou v teple svojho domova, vytvárajú nenávistné grafiky ma ukradnutom photoshope...


contractor
contractor | 21.9.2015 09:02

robertd za prve ako vies ze ma ten PS bez licencie ? a za druhe co je na tom nenavistne ? to ze v moslimskych krajinach su zeny menejcenne a utlacovane ale aj tak maju odvahu branit svoju vlast ? ze brania to co je ich ich predkov a ich potomkov pred zverstvami ktore kona IS "v mene alaha" vlastným zivotom ??? tie zeny narozdiel od teba naozaj realne riesia problem ktory sa uz tyka aj nas ! Prosim ta vrat sa s5 k obimanu stromov a behaniu po luke plnej kvetov .
PS: peshmerga sa celkovo s IS nemaze !


robertd
robertd | 21.9.2015 11:55

za prvé sám to priznal...830 eur stojí original verzia...
za druhé autor tejto grafiky cielene vytvára nenávisť k utečencom...kto chce bojovať nech bojuje...moslimovia utláčajú ženy, nevieš o ich kultúre takmer nič...áno nemajú ženy práva ako muži čo sa týka spoločnosti ale muži si ženy vážia jednoznačne viac ako naša kultúra rozvodov, nevier a prespaniek s nemanželskými deťmi. Čo ti ale budem písať opýtaj sa sám moslimky nejakej ako to berie...
zatretie ľudom ako trtkem bráni miesto šírenia nenávisti voči ľuďom nechcú bojovať vziať zbraň a bojovať sám proti ISIS čo mu bráni? nič nemá len odvahu... ma odvahu len za klávesnicou v bezpečí šíriť nenávisť aké to hrdinstvo... aká to odvaha...tých novodobých rasistických keyboardwariorov...


trtken
trtken | 21.9.2015 12:56

Nič som nepriznal. Photoshop sa dá zohnať aj vo verzii zadarmo, nemám dôvod ho kradnúť. Tvoje retardované dedukcie sú úplne mimo realitu a ničím nepodložené. Obviňuješ ma tu z krádeže, šírenia nenávisti, páchania trestných činov. To je na paragraf. Ohováranie, krivé obvinenie a najnovšie aj obťažovanie. Mimochodom, bol som za právnikom a ten ma ubezpečil, že na mojej činnosti nie je nič nelegálne.

PS: keby si nebol intelektuálny potrat, tak by si vedel, že za službu v cudzom vojsku je basa. Za ďalšie - islam nie je rasa. A ako posledné uvádzam, že aj Kurdi a šítske milície sú moslimovia, ktorých si vážim, pretože s islamistami aj niečo robia, namiesto toho, aby tu nejaký evidentne zrejme katolibanec alebo muslim vyplakáva, že naša kultúra je plná rozvodov a obhajuje tu nerovnosť medzi pohlaviami.


contractor
contractor | 21.9.2015 14:06

robertd ano u nas su rozvody a podvadzanie bezna vec to je fakt ale v moslimskych krajinach je zas bezna vec ak ma muz viac zien co by malo byt to iste ako nevera (z pohladu krestana (asi ale ja som pohan takze nebudem sa hadat ci ano alebo nie)).a taktiez ked sa muz nejakej zeny z haremu zriekne tak ju necaka nic prijemne . nehovoriac o tom ze v sarii sa priam pise ze zena je majetkom muza od noh po hlavu(keby som manzelke povedal ze ona je moj majetok tak vyletim cez zavrete okno) a koran schvaluje trestanie neposlusnej zeny (samozrejm to co je neposlusnost a aky bude trest rozhoduje jej manzel). a v neposlednom rade ze zeny do manzelstav vstupuju vo velmi mladom veku casto krat nasilu .
a ze oni to beru normalne no ano beru lebo iny svet nepoznaju a su vychovane ze je to tak spravne.
a ok je to ich nabozenstvo ich volba ...
riesis tu ci je trtken ochotny zobrat zbran do ruky a bojovat proti IS ... ja ho nepoznam a uprimne je mi to uplne uprdele ci je keyboard warior alebo je nieco ine ... ale v prvom rade sa spytaj sam seba ci si ochotny sam branit slobodu nezavislost a zvrchovanost uzemia SR a nedotknutelnost hranic aj vlastnym zivotom ?(to narazam na sluzbu vlasti ... nie na holohlaveho maja z BB)


robertd
robertd | 25.9.2015 15:40

Hanobenie národa, rasy a presvedčenia
§ 198

ods. 1: „ Kto verejne hanobí
a) niektorý národ, jeho jazyk alebo niektorú rasu, alebo
b) skupinu obyvateľov republiky pre ich politické presvedčenie, vyznanie, alebo preto, že sú bez vyznania,

potresce sa odňatím slobody až na jeden rok alebo peňažným trestom.“

ods. 2: „ Odňatím slobody až na tri roky sa páchateľ potresce, ak spácha čin uvedený v odseku 1 najmenej s dvoma osobami.“


Kto verejne hanobí niektorý národ, jeho jazyk alebo niektorú rasu alebo skupinu obyvateľov pre ich politické presvedčenie, vyznanie, alebo preto, že sú bez vyznania sa trestá,
prísnejším trestom sa potrestá ten, kto spácha takýto trestný čin najmenej s dvoma osobami.


Vybral si si veľmi zlú cestu. OK po služobke na ďalší týždeň podávam osobne trestné oznámenie, bude sa to vliecť mesiace no podmienka a zápis v registry trestov ta na základe dôkazov čo mám neminie. Dôkazy kde moslimov prirovnávaš k opiciam /verejne hanobenie vyznania/ a tvoje vlastné priznanie v chate sú dostatočné... zároveň okamžite preposielam tvoju identitu a všetky dokumenty SIS oddeleniu pre monitoring extremistov.
Holt niekto sa nepoučí, dostane pre šancu ale premrhá ju. Uvidíme sa osobne na súdnom pojednávaní. Viac si už nemáme čo povedať.


contractor
contractor | 25.9.2015 15:42

to je pre mna ci trtkena ?


robertd
robertd | 25.9.2015 15:58

zvrchovanost uzemia SR a nedotknutelnost hranic aj vlastnym zivotom ? nežartuj contractor, kľudne si za hranice čiaru na mape a vlajku ktorú zneužili a dehonestovali holohlavé fašistické individua polož svoj život. Ja svoj položím jedine za svoju rodinu... Národ netvoria hranice ani vlajky, ale kultúra a znalosť histórie. Na tú už sa ale zabúda...zabúda že slovania boli emigranti čo prišli na územie keltov...zabúda sa že len pred zopár rokmi počas 2sv.vojny bolo v európe stovky miliónov utečencov. Zabúda sa že moslimovia bojovali a umierali proti fašizmu nie len doma ale oslobodzovali aj Európu. V európe s 550 miliónmi obyvateľmi žije 30 miliónov moslimov v mieri a pokoji milión dva to nezmení...títo ľudia chcú len žiť... doma majú dve voľby pridať sa k ISIS alebo Asadovým vojskám pričom ich zabíjajú obe strany.

potom sú tu .... ako trtkem... individuá čo dokážu šíriť len nenávisť. Je zjavné a preukazateľné, že jeho účet šíri cielene nenávisť a islamu a moslimom, áno 90% je v šedej zóne ťažko postihnuteľné zákonmi ale s príspevkom kde prirovnáva moslimov k opiciam sa totálne prerátal. Mysli si naivne že ho trest neminie no spravodlivosť melie pomaly no iste. Jeho cielená šírená nenávistná propaganda bude niesť následky o to sa osobne postarám.


robertd
robertd | 25.9.2015 16:03

contractor nie pre teba zomri si za hranice a vlajku a ak máš problém s molimskymi zákonmi voči ženám opýtaj sa moslimiek ako to berú. Áno môžu mať viacero žien, no o každú sa musia postarať a väčšina má len jednu.
Sú to ľudia ako mi, je medzi nimi veľa dobrých aj veľa zlých ako v každej rase, kultúre, spoločnosti... akurát nepijú alkohol a nepodvádzajú manželky...a osobne mi hoc som ateista sú mi milšie zahalené ženy ako takmer nahé čo pobehujú po našich uliciach. žiaden extrém nie je dobrý...no dnes už sa nedá ani s rodinou pri mori okúpať aby okolo nepobehovali nahé ....


contractor
contractor | 25.9.2015 16:21

beres to moc doslovne a pise sa tam aj o slobode a nezavisloti a to kazdeho obcana SR. Ty mas rodinu za ktoru si ochotny polozit zivot - co je spravne a mal by to tak brat kazdy chlap, ale potom su tu aj ludia co maju tiez rodiny ale su ochotny riskovat svoj vlastny zivot a zdravie pre blaho spolocnosti(HAZZ PZ Armad(viem ze mnohych motivuju skor peniaze hlavne v armade ale najdu sa ja vinimky)) ... ja som skor narazal na to ... no a k slovanom ako k utecencom http://www.ukm....anov-entogeneza ... to je asi vo hviezdach


trtken
trtken | 26.9.2015 17:56

robertd
§ 345
Krivé obvinenie
(1) Kto iného lživo obviní z trestného činu v úmysle privodiť jeho trestné stíhanie, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.
(2) Odňatím slobody na tri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) z osobitného motívu, alebo
b) verejne.
(3) Odňatím slobody na štyri roky až desať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a spôsobí ním značnú škodu alebo iný obzvlášť závažný následok.


trtken
trtken | 26.9.2015 18:05

robertd
ty budes asi dalsi birmovany ateista, co sem chce doviezt religioznych fanatikov z tretieho sveta. Bez rešpektu k europskym hodnotam a právu. Proste klasický schizofrenik.Uhm, keby neboli bojovali vtedy naši starí otcovia proti fašizmu, ale radšej by ušli do Kanady za sociálnym systémom, tak by Hitler vyhral vojnu. Presne to sa stane aj na Blízkom Východe a v Afrike, ak všetci tí, ktorí by s tým mali niečo robiť si odídu do Nemecka, tak IS nikto nezastaví... Ešteže tie kurdské ženy majú viac odvahy ako tí sunnitskí chlapci, pre ktorých je žena iba majetkom. A slávni sýrski rebeli? Tí veselo predávajú americké zbrane islamistom.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader